hello dummmy text

Bezpieczny transport osób to nie tylko zasługa nowoczesnego pojazdu i dobrze opracowanej trasy, ale przede wszystkim doświadczenie kierowcy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oferujemy wynajem busa z kierowcą, do przewozów krajowych i międzynarodowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala Państwu zaproponować najwyższe standardy obsługi oraz elastyczne dopasowanie do potrzeb.

kierowca busa

Wynajem busa z kierowcą – cena za kilometr

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się zaproponować najkorzystniejsze warunki współpracy. Proponując wynajem busa z kierowcą, dbamy o Państwa komfort i bezpieczeństwo, ale także zadowolenie z podróży. Realizujemy zlecenia jednorazowe, jak i w trybie stałym, dlatego wynajem busa z kierowcą to idealne rozwiązanie dla firm zatrudniających pracowników sezonowych czy biur podróży. Jeżeli chodzi o wynajem busa z kierowcą, cena za kilometr ustalana jest indywidualnie i zależy od długości trasy oraz dodatkowych usług. Staramy się jednak, aby zaproponowane przez nas koszty przejazdu były przystępne i spełniły Państwa oczekiwania.

Wynajem busa z kierowcą

Dysponujemy rozbudowaną flotą wysokiej klasy pojazdów, dlatego jesteśmy Państwu w stanie zapewnić bezpieczną i komfortową podróż. Wszystkie auta posiadają bogate wyposażenie, na które składa się:

 • klimatyzacja,
 • wygodne fotele,
 • przestronne wnętrze,
 • duża luka bagażowa,
 • dodatkowe udogodnienia dla podróżujących.

Oferując wynajem busa z kierowcą proponujemy przejazd na trasach lokalnych, krajowych oraz międzynarodowych po całej Unii Europejskiej. Doświadczeni kierowcy o wysokiej kulturze osobistej zadbają o miłą atmosferę podczas jazdy oraz szybki i bezproblemowy przewóz. Jeżeli chodzi o wynajem busa z kierowcą, cena za kilometr może uwzględniać stałą współpracę, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjne warunki świadczonych usług. Wynajem busa z kierowcą to idealne rozwiązanie na:

 • imprezy integracyjne,
 • uroczystości rodzinne,
 • wieczory kawalerskie,
 • spotkania biznesowe,
 • wycieczki,
 • przewozy pracownicze.

Wynajem busa z kierowcą obejmuje wszystkie aspekty logistyczne, takie jak opracowanie trasy podróży, zaplanowanie postojów oraz inne usługi dodatkowe, ustalone wcześniej z klientem. Zależy nam na Państwa bezpieczeństwie, dlatego każdy bus jest na bieżąco serwisowany i dokładnie sprawdzany pod kątem technicznym przed wyjazdem w trasę.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi oraz atrakcyjne ceny. Wynajem busa z kierowcą realizujemy z zachowaniem pełnego profesjonalizmu, aby zapewnić Państwu wygodę podczas podróży. Jesteśmy otwarci nawet na realizację trudnych zleceń, wymagających doświadczenia i indywidualnego podejścia. Chętnie zaprezentujemy Państwu naszą ofertę i porozmawiamy o konkretnych wymaganiach względem świadczonych usług transportowych. Jesteśmy pewni, że wynajem busa z kierowcą spełni Państwa oczekiwania pod względem logistycznym i poziomu obsługi. Oferujemy także przewozy autokarowe, przewozy busem, wynajem autokarów oraz wynajem busów osobowych.

Akita Bus

Zapraszmy do kontaktu