hello dummmy text

Transport VIP

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta biznesowego oferujemy przewóz osób VIP na terenie Łodzi oraz całego województwa łódzkiego. Usługa obejmuje przewozy osobowe realizowane z dbałością o zachowanie najwyższego poziomu obsługi klienta, na co składa się:

  • wynajem samochodu z kierowcą,
  • bogate wyposażenie wynajmowanego samochodu,
  • doskonały stan wizualny wynajmowanego samochodu,
  • możliwość odbioru pasażera/pasażerów z dowolnego miejsca na terenie Łodzi.
transport vip Łódź

Przewóz osób VIP to usługa, którą kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców poszukujących rzetelnej i kompetentnej obsługi transportowej podczas podróży służbowej na terenie Łodzi lub w innym mieście województwa. Nasz VIP transport to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług, która znajduje wyraz w każdym komponencie – od wysokiej kultury osobistej eleganckiego kierowcy, po bogato wyposażone wnętrza samochodów.

W ramach usługi realizujemy przewozy VIP na i z lotniska Łódź, jak również przewóz osób VIP do dowolnych lokalizacji na terenie regionu. Obsługujemy spotkania biznesowe, konferencje branżowe oraz eventy firmowe, zapewniając nienaganny transport gości VIP o każdej porze dnia i nocy.

Bus VIP – wynajem z kierowcą

Oferując przewozy VIP zapewniamy naprawdę kompleksową obsługę, co znajduje wyraz w możliwości wynajęcia busa VIP wraz z kierowcą. Nasze bogato wyposażone busy VIP doskonale wpisują się w potrzeby oraz oczekiwania klientów biznesowych podróżujących w grupach kilkuosobowych. Oferując bus na wynajem zapewniamy Państwu najwyższej klasy obsługę transportową w ramach transferów z i na lotnisko Łódź, jak również transportu VIP na różnego rodzaju spotkania biznesowe oraz eventy organizowane w naszym regionie.

Bus VIP to samochód najwyższej klasy, który wyróżnia się bogatym wyposażeniem wnętrza zapewniającym komfort podróży, jak również nienagannym stanem wizualnym, który z pewnością wywrze odpowiednie wrażenie na Państwa kontrahentach. Wybór naszych busów VIP wraz z obsługą kierowcy to gwarancja satysfakcji i komfortu.  To także nieoceniona wygoda – bus zawiezie Państwa bezpośrednio na miejsce spotkania i odbierze spod dowolnego wskazanego adresu.

Transport VIP – rezerwacja terminów

Ze względu na duże zainteresowanie naszymi usługami kierowanymi do klientów biznesowych, uczestników spotkań oraz przedsiębiorców wybierających się z wizytą służbową do Łodzi zachęcamy do rezerwacji transportu z wyprzedzeniem. Oferujemy zarówno przewóz osób VIP, jak i busy VIP umożliwiające komfortowy przewóz do kilku osób. W razie pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Akita Bus

Zapraszmy do kontaktu