hello dummmy text

Przewóz, transport osób w Łodzi

Przewóz osób to odpowiedzialna branża, która wymaga odpowiedniego doświadczenia oraz odpowiednich środków transportowych. Od wielu lat świadczymy usługi transportu osób, dlatego wiemy, jak zorganizować podróż, aby była komfortowa i bezpieczna. Nasza firma oferuje przewozy autokarowe krajowe oraz międzynarodowe, ale to nie wszystko, co możemy Państwu zaproponować jako doświadczony przewoźnik.

transport busem - Łódź

Transport osobowy – Łódź

Jako doświadczona firma staramy się dopasować do oczekiwań naszych klientów, dlatego możemy zaproponować szeroki zakres usług. Dbamy o jakość obsługi oraz najwyższe standardy przewozu osób, aby podróżni wysiedli z naszego busa zadowoleni. Dysponujemy rozbudowaną flotą nowoczesnych pojazdów, dlatego oprócz przewozów busem, oferujemy również przejazdy autokarowe. W zakres naszych usług wchodzą:

  • przewozy autokarowe krajowe,
  • transport gości podczas uroczystości rodzinnych i imprez okolicznościowych,
  • przewozy busem w kraju i na terenie całej Unii Europejskiej,
  • obsługa wycieczek szkolnych,
  • przewozy osobowe organizowane przez biura podróży.

Wyróżniamy się tym, że jesteśmy w stanie dostosować trasę przejazdu do Państwa potrzeb. Z naszych usług korzystają także firmy, które zlecają nam przewóz osób do pracy na trasach lokalnych i międzynarodowych. Umożliwiamy wynajęcie wygodnego busa na każdą okoliczność, zarówno w formie jednorazowego zlecenia, jak i stałej współpracy.

Przewozy osób busem – cennik

Jesteśmy elastyczni w podejściu do klientów, dlatego zawsze staramy się tak skonstruować warunki umowy, aby były korzystne dla obu stron. Świadcząc przewozy busem możemy zagwarantować najwyższy komfort podróży oraz bezpieczeństwo. W naszej firmie pracują tylko wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają uprawnienia do transportu osób. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka kultura osobista sprawia, że podróż przebiegnie w miłej atmosferze. Jeżeli chodzi o przewozy osób busem, cennik ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Zależy on od trasy przejazdu oraz zakresu usług. Zawsze staramy się jednak zaproponować Państwu korzystne warunki współpracy.

Przewozy autokarowe krajowe – nowoczesna flota pojazdów

Dbając o jakość świadczonych usług, zwracamy uwagę nie tylko na miłą atmosferę panującą w busie, ale także komfort podróży. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, wyposażonymi w liczne udogodnienia dla podróżujących. Oferując przewozy busem możemy Państwu zapewnić wysokiej klasy auta, z przestronnym i czystym wnętrzem. Przewozy autokarowe krajowe realizujemy z wykorzystaniem nowoczesnych aut, z wygodnymi fotelami i przestronną luką bagażową.

Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą usług. Oferujemy przewóz osób w Łodzi, gdzie mieści się siedziba naszej firmy, ale nie ograniczamy się terytorialnie. Realizujemy transport osób w kraju oraz zagranicą, po całej Unii Europejskiej. Kompleksowo zorganizujemy dla Państwa przewozy osobowe, opracowując najkorzystniejszą trasę przejazdu. Oferujemy także wynajem busa z kierowcą.

Akita Bus

Zapraszmy do kontaktu