hello dummmy text

Wynajem busów osobowych w Łodzi

Planując podróż większą grupą osób, warto zadbać o ich komfort i bezpieczeństwo. Szczególnie jest to ważne na dalekich trasach przejazdu, gdzie wymagane jest doświadczenie kierowcy. Jako doświadczony przewoźnik, działający od wielu lat w branży, chcemy Państwu zaproponować wynajem busa w Łodzi, do przewozów krajowych i międzynarodowych. Posiadamy rozbudowaną flotę pojazdów, przystosowanych do przewozu określonej liczy podróżnych. Dzięki temu możemy zaproponować Państwu zarówno wynajem busów 9 osobowych, jak i przygotowanych do transportu nawet 30 osób.

wynajem busów osobowych - Łódź

Bus 12 osobowy – wynajem

W przypadku niewielkiej grupy podróżujących, proponujemy Państwu wygodne busy do przewozu osób w opcji 9 lub 12 osobowej. Takie pojazdy idealnie sprawdzą się podczas imprez zorganizowanych, niewielkich wycieczek czy przejazdów pracowniczych. Jeżeli chodzi o busa 9 osobowego, wynajem odbywa się na indywidualnych zasadach, dlatego zarówno cenę, jak i warunki współpracy ustalamy bezpośrednio z Państwem.

Bus 20 osobowy – wynajem

Jeżeli chodzi o większą grupę podróżujących, możemy Państwu zaproponować wygodny pojazd do przewozu maksymalnie 20 osób. Jeżeli chodzi o busa 20 osobowego i wynajem, cena uzależniona jest od trasy podróży oraz indywidualnie ustalonych warunków współpracy. Bus na 20 osób idealnie sprawdzi się podczas przewozu pracowników na trasach krajowych i międzynarodowych, a także dla większych grup zorganizowanych. Przestronne wnętrze, jakim dysponuje bus na 20 osób jest gwarancją komfortu podczas jazdy, nawet ma dalszych trasach przejazdu. Koszt wynajęcia busa na 20 osób z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Bus 30 osobowy – wynajem

W naszej flocie posiadamy także busy, które mogą stanowić alternatywę dla niewielkich autokarów. Oferujemy busa na 30 osób, dzięki czemu możemy wygodnie przewieźć większą grupę zorganizowaną. Przestronne wnętrze i nowoczesne wyposażenie sprawią, że podróż przebiegnie w miłej atmosferze. Jeżeli chodzi o busy 30 osobowe, wynajem oferujemy na ternie kraju oraz całej Unii Europejskiej. Takie rozwiązanie jest często wybierane przez biura podróży oraz agencje zatrudniające pracowników sezonowych, jednak bus do przewozu osób sprawdzi się także podczas innych okoliczności.

Wynajem busa – Łódź

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, której specjalnością jest wynajem busów osobowych. Staramy się sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów, dlatego oferując wynajem busa osobowego zapewniamy:

  • indywidualne podejście,
  • korzystne warunki współpracy,
  • atrakcyjne ceny,
  • komfortową i nowocześnie wyposażoną flotę pojazdów,
  • wykwalifikowaną kadrę kierowców,
  • bezpieczeństwo podczas jazdy,
  • najwyższe standardy obsługi.

Oferując wynajem busów osobowych jesteśmy otwarci na jednorazowe zlecenia oraz stałą współpracę. Z każdym klientem indywidualnie ustalamy warunki umowy, aby były zgodne z oczekiwaniami. Dbamy o bezpieczeństwo i zadowolenie podróżnych, dlatego wynajem busa osobowego to gwarancja zadowolenia. Oferujemy także wynajem busa z kierowcą, przewóz pracowników oraz wynajem luksusowych busów.

Akita Bus

Zapraszmy do kontaktu