hello dummmy text

Wynajem i wypożyczalnia autokarów w Łodzi

Przewóz większej liczby osób wymaga odpowiedniego środka transportu, który zapewni komfortowe warunki podróży. Transport osobowy to wymagająca i odpowiedzialna branża, w której wszystkie szczegóły przejazdu muszą być dopracowane pod każdym kątem. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w przewozie osób, oferując wynajem autokarów w Łodzi. Możemy pochwalić się szeroką ofertą usług, dlatego oferujemy różne środku transportu, dopasowane do okoliczności i Państwa indywidualnych wymagań.

Wynajem autokarów – Łódź

Oprócz busów posiadamy także flotę nowoczesnych autokarów, które idealnie sprawdzą się podczas przewozów większej grupy osób. Oferujemy wynajem autokarów nowocześnie wyposażonych, z przestronną przestrzenią dla podróżnych i wygodnymi fotelami. Dzięki temu nawet wielogodzinna podróż po krajach Unii Europejskiej przebiegnie w komfortowych warunkach. Jeżeli chodzi o autokar, wynajem oferujemy na:

  • wycieczki szkolne,
  • wycieczki organizowane przez biura podróży,
  • wesela,
  • pogrzeby,
  • imprezy okolicznościowe i integracyjne.

Transport autokarowy obywa się z zachowaniem najwyższych zasad bezpieczeństwa. Przed wyruszeniem w trasę, każdy pojazd jest dokładnie sprawdzany, aby wykluczyć ryzyko pojawienia się usterki na trasie. Transport autokarowy realizowany jest przez wykwalifikowanych kierowców, posiadających stosowne upoważnienia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam zaproponować najlepsze trasy przejazdu, a w przypadku wycieczek, możemy zmienić plan podróży.

Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą, oferując wynajem autokarów oraz busów staramy się dopasować zakres usług do Państwa potrzeb. Jesteśmy otwarci na realizację nawet trudnych zleceń, wymagających specjalnej organizacji transportu autokarowego. Jesteśmy otwarci zarówno na jednorazowy wynajem busów i autokarów, jak i długofalową współpracę na stałe przewozy osób w kraju i za granicą. Oferujemy także wynajem autokarów 30 osobowych oraz wynajem busa z kierowcą.

Akita Bus

Zapraszmy do kontaktu