hello dummmy text

Przewóz pracowników - Łódź

Prowadząc działalność, która opiera się na zatrudnianiu osób, trzeba zadać o ich bezpieczny transport do miejsca pracy. Szczególnie ważne to jest w przypadku pracowników sezonowych, którzy zatrudnieni są w krajach Unii Europejskiej. Zamiast za każdym razem szukać przewoźnika, który oferuje przewozy pracownicze, lepszym rozwiązaniem jest podjęcie stałej współpracy z firmą transportową. Jako doświadczony przewoźnik możemy Państwu zaproponować korzystne warunki umowy na stały przewóz pracowników w Łodzi i okolicach, a także w całym kraju i zagranicą.

transport pracowników

Przewóz pracowników

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz szeroki zakres usług, w skład których wchodzą przewozy pracownicze. Dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, które zapewniają maksymalny poziom komfortu podczas podróży. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się jak najlepiej dopasować ofertę do potrzeb. Oferując przewozy pracownicze, możemy Państwu zagwarantować:

  • zadowolenie z obsługi – zależy nam na tym, aby zarówno pracownicy, jak i zleceniodawcy byli zadowoleni z poziomu obsługi oraz świadczonych usług.
  • Doświadczenie –wieloletnia praktyka w branży sprawiła, że jesteśmy w stanie sprostać nawet trudnym i nieprzewidywalnym sytuacjom na drodze.
  • Bezpieczeństwo – dysponujemy flotą nowoczesnych pojazdów, na bieżąco serwisowanych i sprawdzanych pod kątem technicznym.
  • Indywidualne podejście – jesteśmy w stanie elastycznie dopasować się do Państwa potrzeb i opracować trasę pojazdów tak, aby po drodze zabrać wszystkich pracowników.

Oferując przewóz pracowników, dbamy o ich bezpieczeństwo oraz komfort podróży. Nasze busy posiadają przestronną lukę bagażową, wygodne fotele oraz udogodnienia dla pasażerów, co jest szczególnie ważne w przypadku wyjazdów w dalekie trasy.

Przewozy pracowników – komfort i bezpieczeństwo

W naszej firmie pracują wykwalifikowani kierowcy, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do przewozu osób na trasach krajowych i międzynarodowych. Oprócz najwyższego poziomu bezpieczeństwa, staramy się zapewnić miłą atmosferę panującą w busie. Przed wyjazdem szczegółowo opracowujemy trasę przejazdu, aby była jak najkrótsza i omijała problematyczne odcinki na drodze. Przewozy pracownicze realizujemy w trybie jednorazowym oraz stałym, oferując ciągły transport na wyznaczonych trasach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Wszystkie warunki współpracy ustalamy indywidualnie, proponując korzystne ceny. Siedziba naszej firmy znajduje się Łodzi, jednak zakres działalności obejmuje cały kraj oraz państwa należące do Unii Europejskiej. Oferujemy przewozy pracownicze na dogodnych warunkach, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że terminowo i bezpiecznie dowieziemy pasażerów do miejsca docelowego, a komfortowe warunki sprawią, że wysiądą z busa wypoczęci i gotowi do pracy. Zachęcamy do kontaktu, dzięki czemu będziemy w stanie zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania i omówić wszystkie szczegóły zlecenia. Oferujemy także wynajem autokarów oraz wynajem busa z kierowcą.

Akita Bus

Zapraszmy do kontaktu