hello dummmy text

Transport gości weselnych

Organizujesz wesele? Oprócz pięknej sali, sukni i garnituru, smacznego menu i dekoracji musisz zatroszczyć się również o kwestie logistyczne. Transport gości weselnych spod domu pana lub pani młodej, a potem z kościoła lub urzędu na salę zazwyczaj wymaga wynajęcia autobusu. Na wesele wszyscy zaproszeni dotrą na czas w komfortowych warunkach. Będziesz miał pewność, że nikt nie zgubi drogi i nie będzie miał problemu z dotarciem na docelowe miejsce zabawy. Szczególnie jeżeli do pokonania jest większy dystans, a Twoi goście przybyli z daleka i nie znają okolicy, zapewnienie im transportu będzie w bardzo dobrym guście.

transport gości weselnych

Oferujemy wynajem autokaru na wesele, który pod względem liczby miejsc oraz komfortu i stanu technicznego spełnia wszelkie wymagania naszych klientów. Wnętrza są przestronne i wygodne, pojazd regularnie serwisowany i przeglądany. Za kierownicą siedzą doświadczeni kierowcy, którzy mają wszelkie uprawnienia do kierowania tego typu pojazdami. Jazda autobusem na wesele upływa więc w przyjemnej atmosferze.

Wynajem autokaru na wesele

Bez względu na to, jak duży jest ślub, musisz liczyć się z tym, że zaproszone na niego osoby będą potrzebowały transportu. Gości weselnych możesz przewieźć z domu do urzędu lub kościoła, a potem na salę, korzystając przy tym z naszych pojazdów.

W skład floty Akita-Bus wchodzą:

Transport gości weselnych odbywa się w wygodnych, bezpiecznych warunkach. Wnętrza są czyste, klimatyzowane, mają regulowane fotele oraz lukę bagażową do przewożenia walizek i toreb. Proponujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy, jeździmy terminowo i bez przykrych niespodzianek czy opóźnień dowozimy naszych pasażerów do celu.

Jeżeli znasz już termin swojego przyjęcia, nie zwlekaj z wynajmem autokaru na wesele. To nasza oferta dla osób, którym zależy na zapewnieniu swoim gościom komfortowych warunków. Dbając o każdy detal uroczystości, masz pewność, że Twoje wydarzenie jeszcze przez długi czas będzie mile wspominane. Zapraszamy do kontaktu i współpracy z naszą firmą!