hello dummmy text

Wynajem długoterminowy busów

Interesuje Cię wynajem długoterminowy busów? Z takiej opcji możesz korzystać w wypożyczalni Akita-Bus. Oferujemy różne pojazdy, które spełniają współczesne standardy jakości i bezpieczeństwa. Wszystkie są nowocześnie wyposażone, przestronne, czyste, przeglądane przed każdą podróżą i udostępniane na jasnych warunkach. Wraz z pojazdem zostaje Ci udostępniona fachowa obsługa naszego kierowcy na długie wycieczki, który jest doświadczony i godny zaufania.

wynajem długoterminowy busów

Opcja wynajmu busa długoterminowego jest atrakcyjna dla podróżujących po Polsce lub Europie w celach służbowych, dla biur podróży organizujących wycieczki krajoznawcze czy pielgrzymki, dla szkół oraz firm wysyłających pracowników w delegacje, podróże służbowe oraz na szkolenia i konferencje. Planujesz wyjazd na dłuższy czas z większą grupą osób? Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni, w której proponujemy wynajem długoterminowy busów na korzystnych, przejrzystych warunkach.

Wynajem długoterminowy busa w Akita-Bus

Nie wszystkie wypożyczalnie oferują wynajem długoterminowy busów. Zatem, co powinna zrobić firma wysyłająca pracowników w dłuższą podróż czy biuro organizujące kilkunastodniowe wyjazdy krajowe lub zagraniczne? Skorzystać z oferty Akita-Bus, która:

  • gwarantuje niskie ceny za wynajem busa długoterminowy,
  • udostępnia sprawne technicznie, nowoczesne i wygodne pojazdy po aktualnych przeglądach technicznych,
  • zapewnia wysoką jakość świadczonych usług,
  • zatrudnia tylko doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców.

Współpraca z nami jest udana, przebiega na elastycznych zasadach i zawsze jest skrojona na miarę konkretnych potrzeb. Chcesz jeździć wygodnie i bezpiecznie na różnych trasach? Nawet, jeżeli w planach jest dłuższa, kilkudniowa czy kilkutygodniowa wyprawa nie musisz martwić się organizacją transportu. Zadzwoń do nas, jeżeli znasz już planowany termin wyjazdu i zapytaj o dostępność busów lub autokarów. Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę i odpowiemy na wszelkie pytania!