hello dummmy text

Wynajem autokarów na wycieczki

Planujesz wyjazd, na który udasz się z większą grupą osób? W takiej sytuacji potrzebny Ci autokar na wycieczkę – komfortowy, przestronny i bezpieczny. Najlepiej od razu z doświadczonym kierowcą, który zna pojazd i ma wszelkie uprawnienia do jego prowadzenia. Dzięki niemu możliwe będzie pokonanie nawet długiej trasy sprawnie oraz bez przykrych niespodzianek. A transport bardzo często organizowany jest nie tylko po Polsce, ale też międzynarodowo. Dla nas to nie problem!

autokar na wycieczkę

W Akita-Bus wynajmiesz autokar na wycieczkę, który ma nowoczesne wyposażenie – klimatyzację, regulowane fotele, a także przestronny luk na bagaże. Gwarantujemy, że zanim wyruszy w trasę zostanie odpowiednio przygotowany, posprzątany, poddany ocenie technicznej. To dla nas priorytet, aby każda kontrola drogowa kończyła się wystawieniem nam pozytywnej oceny.

Autokar na wycieczkę

Proponujemy wynajem autokarów na wycieczki dla różnych grup. W naszej flocie jeżdżą większe autokary oraz busy, które oferują równie wysoki standard podróży. Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy:

  • dzieci i młodzież szkolną wyjeżdżających na wycieczki lokalne, zielone szkoły,
  • seniorów wybierających się na wycieczki, pielgrzymki, turnusy rehabilitacyjne,
  • biura podróży, które wysyłają swoich klientów na wczasy krajowe lub zagraniczne

oraz wszystkich planujących wyprawę na krótkim lub długim dystansie. Jest wiele argumentów, które przemawiają za współpracą z naszą firmą. Wynajem autokarów na wycieczki odbywa się na jasnych i przejrzystych zasadach, dzięki czemu nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane koszty przedsięwzięcia. Najlepszą rekomendacją dla świadczonych przez nas usług są opinie zadowolonych klientów, którzy polecają Akita-Bus jako firmę godną zaufania, rzetelną, nowoczesną, zorientowaną na potrzeby zleceniodawców.

Zapraszamy do współpracy z nami! Skontaktuj się z wyprzedzeniem, aby zarezerwować przejazd jednorazowy lub wynająć pojazd na dłuższy czas. Oferujemy przewozy autokarowe krajowe i międzynarodowe.